6c5 Web Tasarım Seo Danışmanlığı

Günümüzde hayatımızın her alanına kadar giren internet’ten herkes gibi sizlerde faydalana bilirsiniz.. Faydalanmaktan kastımız aradığımız ürünlere ulaşmak değil, bizlerinde internet üzerinden gelir elde etmemizdir. Peki bunu nasıl yapacağız yüzeysel olarak anlatalım. Bir ürün hakkında isim tescil edip akabininde 6c5.org sitemizden bizlere iletişim kurarak aklınızdaki web tasarımı ileteceksiniz. Bizler bu projeyi her şeyi ile tamamlayıp ivedi bir şekilde teslim edeceğiz.

Bizlerin diğer web tasarım firmalarından farkımıza gelince; tamamen profesyonel olarak çalışmamızdır. Tabii sizlere daha fazla yapacaklarımızdan da bahsetmek isteriz. Dünyanın en büyük arama motoru olan Google.com.tr ‘i yakınen takip etmemiz ve son çıkardığı yeniliklere ayak uydurmamız vizyonumuz açısından oldukça önemlidir. Eğer örnek verecek olursak Google son dönemlerde tüm web sitelerinin mobil uyumlu olmasını isteyip bu uygulamayı önemsemeyenlerin sıralamalarını düşüreceğini bildirmişti. Bunlara uymayanlar ise kısa zaman içerisinde üst sayfalardan aşağılara inip müşteri kaybetmişti. Fakat biz bu durumda tüm müşterilerimizi önemseyerek iletişim kurarak bu mağduriyetin önüne geçtik! Sizleri önemsediğimiz için rakiplerinizden bir adım önde olmanız bizim için oldukça değerlidir.

6c5.org profesyonel web tasarım / seo danışmanlığı / domain tescil vb bir çok konuda sizlere hizmet vererek internet ortamında kazanmanızı sağlayacak en sağlam firmadır. İyi bir internet yatırımı için el ele sloganımız ile sizleri selamlıyoruz.


Comments

  1. Merhabalar. 6c5.org üzerinden web tasarım siparişi vermiştim. Oldukça kısa zamanda ve tam istediğim şekilde teslim edildi. Gerçekten özverili çalışan bir ekip, yolunuz açık olsun. Ben sizlere yaptırdığım web tasarımın referans olarak gösterilmesini rica ediyorum uygun görürseniz. Web tasarım yaptığınız site : ZURNAFM kolaylıklar dilerim.

Comments are closed.