Arkadaşlık Sitesi Kurma

Gittikçe popülerleşen arkadaşlık siteleri ülkemizinde vazgeçilmezleri arasına girdi, ve piyasada bir çok arkadaşlık sitesi mevcuttur, ama bizim tasarladığımız arkadaşlık sitesi hepsini geride bırakacak. 6c5 ekibi olarak profesyonel ve en kaliteli işleri sizlere sunuyoruz.

Arkadaşlık Sitesi Kurma işinde öncelikle (facebook gibi, siteleri örnek almamız gerekmektedir.)Aynı özelikteki eklentileri taşıyan siteler piyasada oldukca tutulmaktadır.Arkadaşık sitelerinde en zor yöntemlerden, biri ise ödeme yöntemi alabilmektir. Piyasadaki ,online pos firmaları arkadaşlık sitelerine ödeme yöntemi vermemektedir.LÜTFEN BUNU DİKKATA ALARAK İLETİŞİME GEÇİN.

Peki bizim kuracağımız arkadaşlık sitesinde ödeme yöntemi neler olacak bunun için tek ödeme alma yöntemi havale,eft ,bunun dışında, ödeme yöntemi veren fırmaları site sahibi ikna etmektedir.Arkadaşlık Sitesi Kurma‘daki bi diğer sorun ise kişilerin site içerisinde kameralı sohbet edebilmesi bu sadece bizim kuracağımız arkadaşlık sitesinde mevcuttur.

Arkadaşlık Sitesi Kurma oldukca maliyetlidir, bunun için 2 hafta boyunca kapsamlı bir çalışma yapılmaktadır.Arkadaşlık sitesi kurulumundaki en düşük maliyet (3000 ₺) civarında olup bunlara ek olarak sunucu,hosting,domain,ve günlük teknik desteğide katarsak(5000 ₺) (6000 ₺) arasındadır.

NE KADAR KAZANA BİLİRİM ?

Arkadaşlık siteleri oldukca kazandıran bir projedir, dogru reklam çalışması ile yukarıda kurulum için verilen parayı 1 gün içinde kazana bilirsiniz.

HEMEN BİZE ULAŞIN