Hakkımızda

2013 yılından bugüne dek şirketimiz, web tasarım ve yazılım sektöründe gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarla kalite ve marka bütünleşmesi ile 6c5.org adresini kurarak birçok işletmenin ihtiyaç duyduğu SEO uyumlu web tasarımı, web danışmanlığı ile internet reklamcılık hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda Adwords ile SEO çalışmalarımızı ve işletmelerin web sitelerinin rekabetçi ortamda ön plana çıkabilmeleri, ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtabilmeleri için gerekli tüm reklamcılık, web tasarımı ve yazılımı hizmetlerini profesyonel ekip çalışanlarımız ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Web tasarımı, yazılımı, SEO programı gibi pek çok alanda hizmet veren şirketimiz, tamamen SEO uyumlu makaleleri web sitenize yükleme, e-ticaret paketleri ve SEO paketleri sağlama, alan seçiminize göre Adsense gelirli siteler sağlama, hazır web siteleri ve kiralık SSD sunucusu gibi farklı farklı hizmet seçenekleri sunmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz hosting ve domain hizmetimizle birlikte haftanın her günü ve saati canlı destek hizmeti sağlamaktayız.

Hayalinizdeki Site İçin Bizimle İletişime Geçin

İşletmenizin marka değerini yükseltmek, küresel anlamdaki rekabetçi koşullarda ürün ve markanızın tanıtımını ve pazarlamasını profesyonel destek alarak en iyi şekilde yapmak ve işletmenizin başarısı için hayalini kurduğunuz web sitesinin her adımını eğitimli ve dinamik ekibimizle birlikte atmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Site adresimiz üzerinde yer alan iletişim bölümünden telefon ve adres bilgilerimize ulaşabilir. Mail yoluyla veya iletişim formu üzerinden dilediğiniz konu ya da almak istediğiniz hizmet hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.