Türkiye/İstanbul
Çekmeköy
0850 380 0875
0531 975 36 68
info@6c5.org
support@6c5.org

Hakkımızda

Web Tasarım ve Yazılım alanında hizmetlerine 2013 yılında başlamış olan  firmamız marka ve kalite altında birleşmesi ile 6C5.ORG kurulmuştur. Firmamız ,teknoloji ve sosyal medya  gelişmeleri’ni yakından takip eden genç ve dinamik  ekibiyle müşterilerine A+ kalite hizmet vermektedir.

Küreselleşmenin getirdiği rekabet ortamı, işletmeleri pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine daha fazla önem vermek zorunda bırakmıştır. Özellikle son yıllardaki teknolojik gelişmeler yepyeni bir pazarlama ve tanıtım mecrası oluşturmuştur. Günümüzde ürün tanıtımı ve satışı için web sitesi kurmak zorunlu hale gelmiştir. Artan rekabet koşulları içerisinde mevcut web sitelerinin ön plana çıkarılması için birden fazla etkene ihtiyaç duyulmaktadır. 6C5.ORG kurumsal web tasarımı hizmetlerinin yanı sıra internet reklamcılığı, Adwords ve SEO çalışmaları ile kurumsal imajınıza güç katmak için hizmet vermektedir.

İşletmelere, internetten en yüksek verimi alabilmeleri için ihtiyaçları olan Web Tasarımı, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) , İnternet Reklamcılığı ve Kurumsal Web Danışmanlığı hizmetlerini en iyi şekilde verebilmek.

WhatsApp chat