Hosting Nedir ?

Hosting Nedir? Kişisel olarak veya kurumsal olarak bir web sitesine ihtiyaç duyduğunuzda kendinize bir domain alarak, gerekli tasarımlarınızı yapabilirsiniz. Tüm çalışmalarınız bittikten sonra web sitenizin kesintisiz olarak yayınlanabilmesi için sürekli çalışan ve hızlı internet erişimi olan bir bilgisayara ihtiyaç vardır. İşte sizlere bu hizmeti veren, web sitesini üzerinde barındıran ve kesintisiz erişimini sağlayan sistemler hosting sistemleridir. Hosting Nedir? Yani hosting hızlı internet erişimi olan, sürekli çalışan bir bilgisayar demektir. Bir hosting üzerinde yüzlerce web sitesi barındırılabilmektedir.

Ne İşe Yarar?

Kurumunuza ait kurumsal web sitenizin sürekli erişilebilir olmasını istersiniz ve bu hizmetlerin sağlanabilmesi ve web sitenizin barındırılabilmesi için bir hosting hizmetine ihtiyacınız vardır. 6c5 olarak sizlere en iyi hosting hizmetlerini vermekteyiz. Kendi kullandığınız bilgisayarlarınız web sitenizin kesintisiz olarak hizmet vermesi için yeterli gelmeyecektir. Kurumunuzdaki sunucuları kullanmanız ise internet hızı konusunda problem oluşturacak ve kullanıcı sayısı arttığında internet erişimi yavaşlamaya başlayacaktır.

Bizler sizlere daha iyi hizmet verebilmek, hosting ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için 2013 yılından itibaren hizmet vermeye çalışmaktayız. Hostign hizmetlerinde, web siteniz ile ilgili gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanarak, web siteniz ile ilgili güvenli internet hizmeti oluşturmaktayız. Kurumsal web siteleriniz için profesyonel bir hosting hizmeti karşılaşacaksınız. Verdiğimiz hizmetler arasında, web sitenizin durumuna göre hosting hizmeti sağlanmaktadır. Ayrıca sizlere web siteleri ile ilgili tüm alanlarda profesyonel destek hizmeti vermekteyiz. Hosting Nedir?

 

HEMEN BİZE ULAŞIN