Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi6c5 ekibi olarak Kişisel Web Sitelerinin alt yapısında wordpress kullanmaktayız.Bunun nedeni bir çok tema seçeneği olmasıdır.Peki wordpress nedir ? Kısaca WordPress anlatmak gerekirse, GPL lisanslı ve PHP MySQL kullanılarak yazılmış bir kişisel yayın sistemi olmaktadır.Kişisel Web Sitesi için grafik tasarım şarttır. Düzenli ve etkileyici olması gerekmektedir.Örnek site verecek olursak referans olarak (cmylmz.com) ünlü komedyenimizin sitesinin alt yapısı wordpress’dir temada themeforest alınmış lisanslı bir temadır.

Kişisel Web Sitesi‘ne genel olarak herkesin sahip olması gerekmektedir.Ne işime yarıyacak bu Kişisel Web Sitesi derseniz.Çalışma hayatınız hakkınızdaki bilgiler ve cv’nizi burada yayınlaya bilir iş başvurularınızda size kolaylık sağlaya bilir ayrıca makale yayınlaya bilir adsense’den ve diğer reklam şirketlerinden para kazana bilirsiniz.

Daha açıklayıcı olmak gerekirse Kişisel Web Sitesi üzerinden sağlık ve eğitim veya hangi bilgiye sahipseniz bu tarz içerikler yayınlayarak ayda 500₺ VE 1000₺ gibi bir para kazana bilirsiniz.

Bildiğiniz gibi web sitesi olmayan kişiler kalmadı artık sizlerde bu fırsattan yararlanmak isterseniz bize  7/24 ulaşabilir.Sorularınız var ise sorabilirsiniz kişisel web sitesi’nin fiyatları oldukca düşuktür bunun için bize ulaşa bilirsiniz.

HEMEN BİZE ULAŞIN


fal baktır