Kullanım Şartları Sözleşmesi

Lütfen 6c5.org kullanmadan evvel bu ‘site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz.

1.www.6c5.org/ sayfasından satın aldığınız ve müşteri destek ekibimizden , Alan adı, SSL sertifikası, cPanel,instagram takipci,Youtube izlenme ,Diğer Sosyal Medya Hizmetleri ,DirectAdmin, LiteSpeed, Tasarım, Para kazanmaya hazır web siteleri, Seo Hizmetleri Yazılım,Sunucu Destek ve Sunucu hizmetleri , Hosting[Reseller, Web, Radyo, SEO] hizmetlerimizin iadesi söz konusu değildir.

2.Hızmet vediğimiz sitelere başka tasarım ve yazılım firmaları’nın müdahale etmesi halinde kişiye verilen teknik destek hızmeti tarafımızdan kesilir ve site ile 6c5.org hiç bir bağlantısı kalmaz.

3.Kişilerin ödemeleri geçiktirmesi halinde site kapatma ve ödeme gelene kadar açma hükmü 6c5.org tarafından sağlanır.

4.Müşterilerimize 3 ay teknik destek vermekteyiz bu süre aşıldığı vakitte teknik desteği ücretli olarak vermekteyiz.

5.Para kazanmaya hazır web siteleri’nin gelirleri’nin düşmesi site sahibi’ni ilgilendiren bir konudur ,bunun için heran gibi bir çalışma yapılmamaktadır.

6.Para kazanmaya hazır web sitelerine destek süresi 2 haftadır bunun dışında ücretli destek verilmektedir.

7.Teknik destek ekibimiz ile rahatsızlık,hakaret ve olan dışı hareket, sergileyen kişilerin hızmeti durdurulur ve tarafımızdan, gerekli işlemler yapılması için her türlu makam ve mercilere,tereddütsüz ileticektir.

8.6C5.ORG, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

9. 6C5.ORG üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

10.Web tasarım ,yazılım, ve seo ücretleri ödemeleri müşteriye  işin tesliminden  sonra, ödemenin en geç 1 Ay gecikmesi durumunda ,tasarım silinir anahtar kelimeye ve web sitesine / anti seo çalışması yapılır. Başlangıç için ödenen ücretin iadesi söz konusu değildir.

6C5.ORG Tarafından hazırlanan kullanıcı sözleşmesi müşterilerimize sunulmuş 6c5.org’ile çalışan her kurum ve ya bireysel kişiler sözleşmeyi kabul etmiş olmaktadır,bunun dışında doğacak heran gibi bir sorun 6c5.org dışında kalmaktadır.

6c5.ORG yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.