Sitemi nasıl üst sıralara taşırım ?

Herkesin merak ettiği konu aslında bilen biri için gerçekten çok kolay arkadaşlar, öncelikle ben 6c5 ekibi’nin seo işlerine bakan bir çalışanıyım 12 yıldır sadece arama motorları üzerine çalışma yaptım ve bir çok site de başarı sağladım lafı fazla uzatmadan size bir kaç ipucu vereceğim arkadaşlar ilk önce şu alexa değerini bir unutalım.

Sitenizin değeri 20,040,222 olsada önemli değil ilk önce düzgün bir tema arayan ve tema lütfen lisanslı olsun ve siteye kopya içerik sağlamayın kesinlikle örnek verecek olursak sitenizi web tasarım kelimesinde üst sıralara almak istıyosunuz.

İlk olarak sitenize seo uyumlu makale yazacak bir arkadaş bulun toplamda 20 tane makale yazdırın ve bu makaleleri siteye dağıtın sitenizin sosyal medya hesaplarını açin ve google webmaster tools ayarları yapın.

Daha sonra sitenizin iç ve diş link çıkıslarını kesin sitenin oturması için 2 ay kadar bekleyin kelimemiz neydi web tasarım bu kelimeyi sitenizde fazla abartmayın yanı demek istediğim sitenizde web tasarım kelimesi en fazla 3 defa geçsin ve özgün fotoğraflar kullanın.

Son aşamaya gelecek olursak backlink peki nasıl yapacaksınız bu backlink çalışmasını bunuda kısaca uzatmadan anlatacağim kelimemiz web tasarım yani kategorisi web tasarım olan sitelerden ve bu siteler en az 2 yada 3 yaşında olması gerek bu siteler den abartmadan backlink alabilirsiniz.