WordPress Site Kurma Fiyatları

Dünyada en çok tercih edilen WordPress altyapısı ile hazırlanan web siteleridir. Ülkemizde oldukça fazla rağbet görmektedir.Yapılan temalara ve projelere göre değişen WordPress siteleri genelde yüksek maliyetli olmaktadır.

WordPress Site Kurma Fiyatları

Peki WordPress Nedir? GPL lisanslı ve PHP ve MySQL kullanılarak hazırlanmiş bir kişisel yayın sistemidir.Wordpress alt yapısını kullanan bir çok ünlü site vardır. Bunlardan örnek olarak verecek olursak .Microsoft Türkiye, Mercedes-Benz, İstanbul Üniversitesi, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP),GittiGidiyor Blog,PCnet ONLINE,Trendyol Blog,Şok Marketler Zinciri gibi siteler WordPress alt yapısı kullanarak hazırlanmiştir.

WordPress Site Kurma Fiyatları ‘na gelecek olursak, 6c5 ekibi olarak bizler kurumsal firmalara 1 yıl ücretsiz hosting ve 1 yıl boyunca ücretsiz ssl sertifikası vermekteyiz.Özel WordPress temaları’nın maliteyeti .1,500 ₺ ve 3.000 ₺ arasında olmaktadır bunların yanı sıra 3 ay boyunca ücretsiz destek vermekteyiz.Diğer bir konuya değinecek olursak piyasada WordPress Site Kurma Fiyatları 200 ₺ gibi bir rakama yapılmasının nededi warez tema kullanımı lisansız tema kullanımıdır.Warez tema kullanılarak hazırlanan WordPress siteleri hiç bir işe yaramamaktadır.

 

HEMEN BİZE ULAŞIN